Bugun...
Reklam
Reklam
Kadınlar İçin Gösterişin Önemi


Burcu KINAY
kinayburcu@gmail.com
 
 

Kadınlar için gösterişin önemi yoktur demek doğru bir cümle olmayacaktır. Bu tam tersine kadınlar için yaşamın bir parçasıdır. Bunu yakın çevrenizdeki tüm kadınlarda gözlemlemek mümkün. Ancak kadınlar gösteriş konusunu kabullenmiyorlar.

Mesleği sadece pilotluk olduğu için bir erkekle evlenebilecek kadınların olduğu söylenebilir. Hatta bu pilotun ne kadar maaş aldığı bile önemli değil, ki bazı kadınlar için para da önemlidir. Ama iş gösteriş olunca bir kadının bir pilotla evlenmesi gayet doğal. Zaten bu yüzden kadınlar arasında da mutsuzluk oluşmakta. Maalesef kadınların bu mantık dışı davranışları bir noktada başlarına iş açıyor. Gösteriş öyle bir şey ki kadına mantıklı düşünme payı dahi bırakmıyor. Elbiselerin çokluğu, ayakkabıların çokluğu, sürekli olarak kuaföre gidilmesi, spora yazılmak, yurt dışı gezileri, alemlerde çekilen fotoğrafların paylaşılması. Bütün bunların altında kadınların gösterişi sevmeleri geliyor. Bir başka deyişle kadın gerçekten sevdiği için bu aktiviteleri yapmıyor. Başkasına gösteriş yapmak için yapıyor. Bunları yaparken de kendini kaybedip binlerce lira masraf yapmak pek umurunda olmuyor. Şimdi sağlıklı düşününce bütün bunların bir tık üzeri gösteriş için hayatıyla ilgili önemli kararlar almak. Bu da evlilik.

Gösteriş İçin Evlenmek

Kadınlar için gösterişin önemi oldukça fazla. Gösteriş için evlenebilecek kadar da mantıksız hareket eden kadınlar mevcut. Zaten pek çok kadın evliliğe “aman ne olur, yürümezse boşanırız” düşüncesiyle yaklaşıyor. Bu son derece yanlış bir yaklaşım. Birincisi bu işin bu kadar basite indirgenmemesi. İkincisi ise bu kadar basite indirgeyen birisiyle evlenecek olan erkeğin şanssızlığı. Kadınlar için gösterişin önemi her geçen gün erkekler için de tehlikeli bir hal alıyor. Gösteriş uğruna hem kendi başlarını hem de erkeklerin başlarını yakabilecek çok tehlikeli kadınlar var.Bu yazı 166 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ2 + 9 =

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
CANLI TV
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI